۲۰۰۰ دانش آموز مهدیشهری در گفتمان دینی شرکت کردند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهدیشهر از استقبال دانش آموزان این شهرستان از طرح گفتمان‌های دینی طی ماه گذشته خبر داد و گفت: دوهزار نفر در این گفتمان‌ها حضور داشتند.

کد خبر: 44315
تاریخ انتشار : دی ۲۱, ۱۳۹۵

به گزارش با حجاب، حجت‌الاسلام مصطفی تقوی ضمن تاکید بر ضرورت گسترش آموزش های دینی برای دانش آموزان، ابراز داشت: در راستای ارتقاء سطح آگاهی و معلومات دانش آموزان با نحوه استفاده صحیح از فضای مجازی و آشنا کردن دانش آموزان با راهکارهای استفاده بهینه از رسانه، گفتمان دینی موضوعاتی همچون «آسیب‌های اجتماعی، دین و زندگی، سواد رسانه ای، اقتصاد مقاومتی» در مدارس شهرستان برگزار شد.

وی پاسخگویی به شبهات و سؤالات شرکت‌کنندگان در زمینه مسائل اعتقادی و دینی و بیان عبرت های عاشورا و تبیین موضوعات امامت و ولایت، فلسفه قیام عاشورا، معرفت حسینی و نیز حجاب و عفاف را کمک به رشد و ترویج فضایل اخلاقی و تقویت هویت دینی نسل جوان و نوجوان ذکرکرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر افزود: این گفتمان های دینی با هماهنگی اساتید و آموزش وپرورش در مدارس شهرهای در جزین، مهدیشهر و شهمیرزاد برگزار شد که خوشبختانه در ماه گذشته شاهد حضور بیش از دو هزار نفر دانش آموز در این طرح گفتمان دینی بودیم.

تقوی با اشاره به شیوه متفاوت برگزاری این جلسات پرسش وپاسخ گفت: در این طرح هر یک از اساتید به یکی از مدارس اعزام و جلسات را به صورت کلاسی بر طبق آیین نامه ها و ضوابط ابلاغی اجرا کردند که این خود یکی از عوامل موفقیت وجذب حداکثری دانش آموزان به این طرح بودیم.

وی افزود: برگزاری گفتمان های دینی در سطح مدارس مهدیشهر در دستور کار سازمان تبلیغات اسلامی قرار دارد که این امر با همراهی آموزش و پرورش همیشه مورد استقبال خوب دانش آموزان قرار گرفته است.

 

 

مهر

 

 

ارسال
چاپ
0 نظر
  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.