جشنواره استانی شعر عفاف و حجاب در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: برای اولین‌بار جشنواره استانی شعر عفاف و حجاب در اردبیل برگزار می‌شود.

کد خبر: 49446
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۶

به گزارش با حجاب از اردبیل، عظیم دشتی در جلسه انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل اظهار کرد: حجاب و عفاف یکی از ابزارهای مهم در تقویت بنیان خانواده و عامل مهم در تعالی رشد و پویایی یک خانواده محسوب می‌شود و خانواده را از نابودی و انحطاط نجات می‌دهد.

وی افزود: حجاب و عفاف علاوه براینکه در تقویت بنیان خانواده و سالم‌سازی محیط خانواده تاثیر‌گذار بوده می‌تواند در محیط اجتماعی به کمک جامعه سالم و عاری از هرگونه آسیب‌های اجتماعی بیاید و جامعه را از ناپاکی و ناهنجاری‌ها نجات دهد.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل یادآور شد: با در نظر گرفتن اهمیت و جایگاه حجاب و عفاف در محیط خانواده و محیط اجتماعی، ترویج این فرضیه مهم در جامعه یکی از وظایف مهم متولیان فرهنگ است که سازمان بسیج هنرمندان استان به همین منظور جشنواره استانی شعر عفاف و حجاب را برگزار می‌کند.

دشتی افزود: نخستین جشنواره شعر عفاف و حجاب با محورهای موضوعی، حجاب و عفاف، فضایل اخلاقی، حجاب و عفاف، منزلت یک زنان مسلمان، حجاب و عفاف، سیره ائمه اطهار (ع)، حجاب و عفاف، انقلاب اسلامی، حجاب و عفاف، تهاجم فرهنگی، حجاب و عفاف و محیط سالم برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این جشنواره مختص زنان شاعره استان است و شعرای دیگر نمی‌توانند در جشنواره شرکت کنند و هر شاعره می‌تواند با حداکثر ۴ اثر در جشنواره شرکت کنند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل عنوان کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره همزمان با هفته عفافو حجاب برگزار خواهد شد بنابراین علاقمندان به شرکت در جشنواره تا ۳۱۱ خرداد‌ماه سال جاری فرصت دارند که آثار خود را از طریق پست الکترونیک m.khabarha@gmail.com و یا به آدرس اردبیل، خیابان شهید مطهری (ساحلی ) ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دفتر انجمن شعر بسیج ارسال کنند.

منبع: فارس

ارسال
چاپ
0 نظر
کلید واژه :
  • ارسال نظرات
  • نظرات بینندگان

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.