برگزاری شایسته مراسم دهه فجر سبب استمرارجمهوری اسلامی خواهد شد
۲۲ دی ۱۳۹۵
دسته‌بندی نشده

استاندار خراسان شمالی بابیان اینکه انقلاب اسلامی همراه با معنویت بود و برای استمرارآن نیاز به اتحادداریم گفت: برگزاری خوب مراسم دهه فجر سبب استمرار کشور و دفاع از کلمه توحید خواهدشد.

به گزارش با حجاب به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی در نشست ستاد گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر استان، دهه مبارک فجر را مناسب‌ترین زمان بروز وحدت در جامعه دانست و اظهار داشت: در ۲۲ بهمن سال ۵۷ به تمام معنی وحدت در بین مردم کشور مشاهده می‌شد و همه نقش‌آفرینی می‌کردند.

وی بابیان این جمله از امام راحل که فرمودند: «۲۲ بهمن سرآغاز پیروزی ملت ایران بر مستکبران و غارتگران مبارک باد» ایام‌الله دهه فجر را فرصتی برای مقایسه وضعیت فعلی کشور با دوران ستم‌شاهی دانست و افزود: کل انقلاب ما مرهون معنویت و صداقت و بیانات حضرت امام است.

استاندار خراسان شمالی خطاب به مسئولان استانی و شهرستان‌ها گفت: در ایام مبارک دهه فجر وضعیت فعلی با دوران قبلی را مقایسه کنید و مسائلی همچون کشف حجاب را به مردم یادآوری کنید.

در ادامه مقام عالی دولت در استان به تبیین کلمه و مفهوم وحدت پرداخت و گفت: اگر قرار است وحدت کلمه داشته باشیم، همه باید برای آن جایگاه قائل باشند.

وی با اشاره اینکه جمهوریت و اسلامیت دو بال نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند افزود: در کشور ما، تمامی مسئولان مستقیم یا غیرمستقیم بارأی مردم انتخاب می‌شوند و این نشانه حکومت مردم بر مردم و جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در حوزه اسلامیت نیز، تمام قوانین توسط شورای نگهبان با اسلام مطابقت داده می‌شوند.

استاندار خراسان شمالی با تبیین نقش زنان در انقلاب اسلامی گفت: بانوان ما در پیروزی و تحکیم انقلاب نقش اساسی دارند.

صالحی بابیان اینکه تحکیم خانواده در جمهوری اسلامی یک مبنا است افزود: سخنرانی‌های دهه فجر می‌تواند حول محور نقش زن در تحکیم خانواده و نقش تحکیم خانواده در تحکیم انقلاب باشد.

 

 

مهر

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر:
نام:
ایمیل: