فروشگاه دینا،چیتگر
۲۲ مهر ۱۳۹۳

این پاساژ یک سال راه اندازی شده است و در ادامه خلاصه گفتگوی ما با یکی از فروشندگان این فروشگاه را می خوانید. خانم رحمتی چهار ماه است که در این فروشگاه حجاب و عفاف فروشندگی می کنند.خانم رحمتی هر روز از ساعت  ۹:۳۰ تا ۱۵:۳۰ مشغول به کار هستند و همکارشان از ساعت۱۵:۳۰ تا […]

این پاساژ یک سال راه اندازی شده است و در ادامه خلاصه گفتگوی ما با یکی از فروشندگان این فروشگاه را می خوانید. خانم رحمتی چهار ماه است که در این فروشگاه حجاب و عفاف فروشندگی می کنند.خانم رحمتی هر روز از ساعت  ۹:۳۰ تا ۱۵:۳۰ مشغول به کار هستند و همکارشان از ساعت۱۵:۳۰ تا ۲۲ مشغول به کار هستند.فروشندگان این پاساژ باید با پوشش چادر باشند.اکثرمحصولات پاساژ مربوط به حجاب بانوان است ولی در کنار آن کیف، کفش و پوشاک آقایان هم به فروش می رسد.

دینا

در این پاساژ فروشنده از خریدار پولی دریافت نمی کند و خریدار وجه خود را به صندوقی که داخل هر راهرویی است؛ می پردازد.این پاساژ از عید فطر تا تولد امام رضا جشنواره ای دارد، که قرعه کشی می کنند و به قید قرعه هدیه ای به خریداران می دهند.

در این فروشگاه چادر ، روسری و ملزومات حجاب به فروش می رسد.

دینا

محصولات این فروشگاه:

◄سوزن های روسری لبنانی از ۶ تا ۱۸ هزارتومان.

◄گیره های روسری از ۱ تا ۱۵ هزارتومان.

◄سنجاق سینه از ۲ تا ۲۰ هزارتومان.

◄یقه حجاب (ساده ،گیپوردار، دورگیپور و یقه دکمه دار )از۶ تا ۹ هزارتومان.

◄چادر نوجوان حدود ۵۰ هزارتومان.

◄چادر بزرگسال با جنس کرپ ناز ۶۴ تا ۷۰ هزار و جنس کن کن کریستال ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزارتومان.

◄مقنعه های بزرگسالان (مقنعه زیر شال ساده، مدل دار،گره ایی،دکمه دار لبنانی،رها،پفی بروجرد،خبرنگاری)۱۰ تا ۲۵ هزارتومان.

◄مقنعه های کودک(مقنعه ساده کودک،سارا و امیره یک تکه و دو تکه)۱۱تا۱۴ هزارتومان.

◄انواع شال و روسری (نخی طرح دار، نخی ساده،حریر ساده و ابریشم)۱۵ تا ۹۰ هزار تومان.

شایان ذکر است که روسری ۹۰ هزار تومانی ابریشم و ۱۳۰ سانت است.روسری های مارک دینا ۲۲ هزار می باشد که شامل حریر ساده و طرح دار است.

دینا

پرفروش ترین محصول

پرفروش ترین محصول این فروشگاه گیره روسری،یقه حجاب و ساق دست می باشد که فروش بقیه اجناس هم در کنار آن ها حائز اهمیت است.پرفروش ترین چادرهای این فروشگاه لبنانی، دانشجویی و ملی می باشد. هم چنین روسری های قواره ی بزرگ (برای مجلس ساتن و برای استفاده روزانه نخی)خریداربیشتری دارد.

خریداران

خریداران همه سنی هستند و هر محصولی که از طرف خریداران استقبال بیشتری شود سفارش می دهند. به عنوان مثال خریداران زمانی ساق گیپوری را بدون آستر و زمانی با آستر درخواست داشته اند، که در هر دو صورت خواسته ی خریداران را اجابت کرده اند.

اتاق پرو برای انواع روسری و چادر های مختلف وجود دارد که خریداران می توانند از این مکان استفاده کنند

تخفیف

قبل از این که اجناس وارد فروشگاه شود ۸ درصد تخفیف و هنگام فروش ۷ درصد تخفیف شامل حال آن ها می شود ؛ که در کل ۱۵ درصد تخفیف بر روی اجناس این فروشگاه می خورد.

دینا

آدرس این فروشگاه

 میدان المپیک،شهرک راه آهن،روبروی پمپ گاز،(بلوارکوهک،خیابان بیگدلی)مرکز خرید پوشاک اسلامی ایرانی گل یاس،طبقه اول شماره تماس:۰۲۱۴۴۷۶۶۶۳۷

مسیرهای دسترسی به این پاساژ

متقاضیان از هر منطقه ای که باشند با استفاده از مترو و اتوبوس می توانند به این پاساژ بروند.مترو چیتگربا استفاده از اتوبوس های چیتگر شریعتی یا چیتگر باقری می توانندجلوی پاساژ پیاده شوند.

پارک