فروشگاه دینا،خیابان شریعتی
۲۲ مهر ۱۳۹۳

 این فروشگاه درابتدا در خیابان بهار(شریعتی)قرارداشته و الان به مدت چهارسال است که در ابتدای خیابان شریعتی واقع شده است. در ادامه خلاصه گفتگوی ما با یکی از فروشندگان این فروشگاه را می خوانید. خانم محمودیان به مدت سه ماه است که در این فروشگاه فروشندگی می کنند.ایشان روزهای فرد و همکارشان خانم گودرزی روزهای […]

 این فروشگاه درابتدا در خیابان بهار(شریعتی)قرارداشته و الان به مدت چهارسال است که در ابتدای خیابان شریعتی واقع شده است. در ادامه خلاصه گفتگوی ما با یکی از فروشندگان این فروشگاه را می خوانید. خانم محمودیان به مدت سه ماه است که در این فروشگاه فروشندگی می کنند.ایشان روزهای فرد و همکارشان خانم گودرزی روزهای زوج مشغول به کار هستند.ساعت کاری این فروشگاه از ساعت  ۹ تا  ۲۱ می باشد.

فروشگاه دینا

 

محصولات فروشگاه شامل:

◄مقنعه بزرگسالان (مقنعه زیرشال ،دکمه دارلبنانی،هما،شیله که مقنعه و شال باهم،ساده)حدود ۸ تا ۲۵ هزارتومان.

◄مقنعه کودک از رده ی سنی ۳ تا ۱۴ سال(امیره،آفتاب،سارا)۱۵هزار تومان است؛ که امیره از سربند و مقنعه تشکیل شده و آفتاب و سارا مقنعه معمولی است.

◄روسری کودک (سایز نود و حریر)۱۰ تا ۱۵ هزارتومان.

◄چادرمیزبان(مصرف منزل)۵۲ هزارتومان.

◄چادر و مقنعه نماز ۳۸ هزارتومان.

◄چادر(احرام،دانشجویی،ایرانی دوخت ساده،قجری،شالی،عبایی)در سایزهای ۷ سال تا ۱۵ سال بسته به نوع پارچه حدود ۶۰ تا ۱۵۰ هزارتومان.

◄یقه حجاب (ساده، گیپوردار، یقه دورگیپور و یقه دکمه دار )از۶ تا ۹ هزارتومان.

◄کلاه و یقه حجاب(مقنعه زیرشال حسنی به یقه حجاب متصله)۱۳ هزارتومان.

◄روسری و شال دینا سایز ۱۲۰ به بالا(روسری تک رنگ حریر و نخ)۲۲هزارتومان.

◄روسری طرح دار دینا ۲۰هزارتومان.

◄گیره روسری مخصوص دینا(در صورت خراب شدن قابل تعویض)۱۵۰۰ تومان.

◄کت نیم تنه دینا برای تاپ و لباس های مجلسی۲۰هزارتومان.

◄تاپ دینا ۱۱هزارتومان.

◄شلوار و شلوارک دینا ۱۱ تا ۱۵ هزارتومان.

◄جای آویز عینک (ساده)۴هزار تومان و میناکاری ۲۵ هزارتومان.

◄جوراب(زنانه،بچه گانه،مردانه)۲ تا ۵ هزارتومان.

◄پاپوش ۲ تا ۷ هزارتومان.

DSC_0001

 

پرفروش ترین محصول:

فروش چادر، روسری و مقنعه بیشتر از محصولات دیگر است.چادر ایرانی،لبنانی،دانشجویی خریداران بیشتری دارد. فروش چادر در شهریور ماه توسط دانشجویان و دانش آموزان بیشتر خریداری می شود.روسری نخ قواره ۱۲۰ با قیمت ۱۸ هزارتومان خریداران زیادی دارد.نزدیک ماه محرم روسری مشکی بیشتر متقاضی دارد.

دینا

خریداران

اکثرخریداران در رده سنی ۱۸تا۵۰سال و دارای پوشش چادر هستند.اما به عنوان مثال خریدارانی هم دارند که دارای پوشش چادر نیستند و به صورت گذری چادر پشت ویترین آن ها رو جذب می کند و خریداری می کنند.بانوانی هم که پوشش چادر ندارند جذب روسری های قواره بزرگ می شوند.خریدارانی هم هستند که از فروشگاه بهار مشتری دائمی هستند و یا روسری ها و چادر های که چند سال پیش خریدندرا می آورند تا مدل آن را خریداری کنند.

از ساعت ۱۱ تا  ۱۴:۳۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۲ ساعت هایی است؛ که خریداران بیشتر در طول روز مراجعه می کنند.شب های اعیاد برای تهیه عیدی شلوغ تر از روزهای معمولی می باشد.

دینا

تخفیف

برای افرادی که چندین سال است خریدار دائمی این فروشگاه هستند و کارت خرید دارند در طول سال ده درصد تخفیف شامل آن ها می شود.حتی می توانند فامیل،آشنایان و دوستان خود را بیاورند و از این ده درصد تخفیف استفاده کنند.افراد دارای کارت در ماه تولد خود شامل بیست درصد تخفیف می شوند.در حال حاضر به خریدارانی که مبلغ خرید آن ها بالا باشد (حدود۲۰۰ هزار تومان به بالا)و خریدار دائمی باشند کارت تخفیف داده می شود.

دینا

آدرس این فروشگاه:

این فروشگاه واقع در پیچ شمرون، ابتدای خیابان شریعتی، پلاک ۱ می باشد.شماره تماس:۰۲۱۷۷۶۲۵۲۲۳

مسیردسترسی به این فروشگاه:

 از مترو دولت پیاده تا اول خیابان شریعتی خریداران مراجعه کنند.این فروشگاه اول خیابان شریعتی پلاک ۱ می باشد و یا با اتوبوس بی آرتی آزادی و تهران پارس بیایند و اول پل شریعتی پیاده شوند.

 شریعتی