فروشگاه دینا(روسری)،خیابان تجریش
۲۲ مهر ۱۳۹۳

این فروشگاه یک ماه و نیم است که راه اندازی شده است و ساعت کار آن ۹ تا ۲۱ شب می باشد. در ادامه خلاصه گفتگوی ما با یکی از فروشندگان این فروشگاه را میخوانید. خانم امینیان حدود یک ماه است که در این فروشگاه مشغول به کار فروشندگی هستند.ایشان سه روز در هفته(روزهای یکشنبه،دوشنبه […]

این فروشگاه یک ماه و نیم است که راه اندازی شده است و ساعت کار آن ۹ تا ۲۱ شب می باشد. در ادامه خلاصه گفتگوی ما با یکی از فروشندگان این فروشگاه را میخوانید. خانم امینیان حدود یک ماه است که در این فروشگاه مشغول به کار فروشندگی هستند.ایشان سه روز در هفته(روزهای یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه)در این فروشگاه مشغول به کار هستند و همکارشان سه روز دیگر در هفته می آیند.

فروشگاه دینا

محصولات این فروشگاه شامل

◄شال،روسری و مقنعه دینا حدود ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان.

◄روسری حدود ۱۵تا۹۰ هزار تومان(روسری های نود هزاری مجلسی سنگ دار هستند.)روسری های حراجی (تک رنگ مانده)۱۰هزار تومان.

◄ساق دست(ساده،نقاشی شده،نیمه گیپور،تمام گیپور و بلند)۴ تا ۱۰ هزارتومان.

◄سربند(زیرشال و کلاه و هد)۳ تا ۱۳ هزارتومان.

◄یقه حجاب(ساده و گیپوردار)۶ تا ۱۲ هزارتومان.

◄کت دینا نیم تنه خیلی کوتاه۱۲ هزار و بلند ۲۰ هزارتومان.

◄جوراب و جوراب شلواری ۳ تا ۲۷ هزارتومان.

◄پاپوش ۳ تا ۶ هزارتومان.

◄گیره دینا ۱۵۰۰تا ۱۸هزار،سوزن روسری۶ تا ۲۰ هزار،گل سینه (برای تزئین لباس و کیف) ۱۸ هزار،گیره و مگنت روسری(به صورت آهن ربایی است و یک نگین جلوی روسری قرار می گیرد و با آهن ربا که از پشت گذاشته محکم می شود) ۳ تا ۱۰ هزارتومان.

فروشگاه دینا

پرفروش ترین محصولات

پرفروش ترین محصولات دینا گیره ی آن می باشد و بعد از آن ساق، محصولات حجاب و روسری خریداران زیادی دارد.اکثرخریداران محصولات حجاب دارای پوشش چادر و جوان هستند واما بیشتر خریداران شال دارای پوشش چادر نمی باشند.تمامی خریدار ان از این فروشگاه راضی هستند و همه محصولات این فروشگاه قابل پرو است.

فروشگاه دینا

در ماه رمضان ۱۵ درصد تخفیف و در روز دختر ۱۰ درصد تخفیف شامل این فروشگاه می شود.

فروشگاه دینا

 

آدرس این فروشگاه

خیابان شریعتی،نرسیده به میدان تجریش،خیابان موسیوند،پلاک ۶۵٫شماره تماس:۰۲۱۲۲۶۷۵۳۵۱

مسیرهای دسترسی به این فروشگاه

این فروشگاه بین دو مترو قیطریه و تجریش قرار دارد.می توان از مترو با تاکسی و یا پیاده به خیابان موسیوند رفت.اتوبوس های که خط شان به سمت تجریش است، مثل شریعتی-تجریش حدودا سر خیابان موسیوند ایستگاه دارند.می توان از تاکسی برای خیابان شریعتی و خیابان موسیوند استفاده کرد.

 نقشه