فروشگاه دینا،خیابان تجریش
۱۸ آبان ۱۳۹۳

فروشگاه دینا یک ماه و نیم است که راه اندازی شده است و ساعت کار آن ۹ تا ۲۱ شب می باشد. در ادامه خلاصه گفتگوی ما با یکی از فروشندگان این فروشگاه را می خوانید. خانم امینیان حدود یک ماه است که در این فروشگاه مشغول به کار فروشندگی هستند.ایشان سه روز در هفته(روزهای […]

فروشگاه دینا یک ماه و نیم است که راه اندازی شده است و ساعت کار آن ۹ تا ۲۱ شب می باشد. در ادامه خلاصه گفتگوی ما با یکی از فروشندگان این فروشگاه را می خوانید. خانم امینیان حدود یک ماه است که در این فروشگاه مشغول به کار فروشندگی هستند.ایشان سه روز در هفته(روزهای یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه)در این فروشگاه مشغول به کار هستند و همکارشان سه روز دیگر در هفته می آیند.خانم امینیان هم در فروشگاه روسری و هم در چادر مشغول به کار هستند.

DSC_0040

محصولات این فروشگاه شامل:

 

◄چادرهای مشکی(مدل ایرانی،دانشجویی،ملی،لبنانی صبا و صدف،عبائی،قجری،کمری،شالی)این چادرها بر اساس سه نوع جنس پارچه قیمت هایشان متفاوت است: کرپ نازحدود۶۸تا۷۰هزار، کریستال۱۳۰تا۱۴۰ هزار، کن کن مجلسی۱۵۰هزار تومان.

◄چادر نماز به صورت رنگی ساده، رنگی گل دار و سفید (مقنعه و دامن: مقنعه بلند تا زیرکمر همراه با کش پشت سر ، چونه و آستین متصل و دامن بلند که به صورت جدا پوشیده می شود؛ خریداران می توانند دامن را به عنوان لباس منزل استفاده و مقنعه را با شلوار استفاده کنند، کیسه ای ، سنتی: مقنعه و چادر، دانشجویی: قسمت جلوی این چادر کامل بسته شده و دارای چونه، آستین، کش می باشد)حدود۲۸ تا ۳۸ هزار تومان.

◄ملزومات نماز به صورت پارچه ای رنگی ساده، رنگی گل دار (جانمازکه داخل سجاده قرار می گیرد، کیف جانماز، مهر و تسبیح) ۱۲ هزارتومان.

◄چادر رنگی مجلسی دوخته شده(باقدمشخص)۵۲ هزارتومان.

◄لوازم احرام: مقنعه، پیراهن و شلوار، چادر ( دانشجویی، ملی، صبا و صدف) سفارش کامل لباس های احرام ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف دارد.

◄ملزومات نماز: جوراب، آستین سفید و مشکی، گیره چادر

◄فروش پارچه مشکی و سفید

 DSC_0062

 

پرفروش ترین محصولات:

 

پرفروش ترین محصولات چادر ملی است. خرید چادر نماز بیشتر از مشکی است و چادر نماز مقنعه دامن بیشتر برای دخترانی که به سن تکلیف رسیده اند؛ خریداری می شود ولی به صورت عادی بیشتر چادرکیسه ای متقاضی دارد.

DSC_0063

خریداران:

 

خریداران درهمه رده سنی هستند. و تا به حال همه از اجناس فروشگاه راضی بوده اند. با هر پوششی خریدار دارند؛ یا برای محل کار خود ملزم به خرید چادر هستند و یا چادر نماز و یا احرام.

اگر پارچه داشته باشند، سفارش دوخت به هر مدلی که بخواهند در این فروشگاه پذیرفته می شود.

DSC_0067

چادرهای خاص دینا:

 

چادر صبا و صدف خاص دینا است و ملی دینا متفاوت با چادرهای ملی دیگر است؛ تفاوت اش در این است که نسبت به چادر های ملی دیگر که مدل مانتو و چسبان هستند گشادتر و آزادتر است.مدل کمری طراح اش دینا است که تفاوت اش با قجری در این است که دست آزاد نیست و داخل آستین می رود.

DSC_0065

آدرس این فروشگاه:

خیابان شریعتی،نرسیده به میدان تجریش،خیابان موسیوند،پلاک ۶۵

 

مسیرهای دسترسی به این فروشگاه:

 

این فروشگاه بین دو مترو قیطریه و تجریش قرار دارد.می توان از مترو با تاکسی و یا پیاده به خیابان موسیوند رفت.اتوبوس های که خط آن ها به سمت تجریش است، مثل شریعتی-تجریش حدودا سر خیابان موسیوند ایستگاه دارند.می توان از تاکسی برای خیابان شریعتی و خیابان موسیوند استفاده کرد.

10-14-2014-9-04-40-AM-1024x632