فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب
۰۱ مهر ۱۳۹۳

زندگی امروزه با وجود ترافیک و مسافت های طولانی و بین شهری و مشغله فراوان و عدم امکان مقایسه محصولات در یک مکان ، خرید پوشاک را کاری سخت و طاقت فرسا کرده است به طوری که ممکن است یک روز کامل برای خرید لباس وقت بگذاریم . با خرید اینترنتی پوشاک ایرانی اسلامی ، شما می […]

09-24-2014 12-07-09 ق-ظ 09-24-2014 12-07-27 ق-ظ

زندگی امروزه با وجود ترافیک و مسافت های طولانی و بین شهری و مشغله فراوان و عدم امکان مقایسه محصولات در یک مکان ، خرید پوشاک را کاری سخت و طاقت فرسا کرده است به طوری که ممکن است یک روز کامل برای خرید لباس وقت بگذاریم . با خرید اینترنتی پوشاک ایرانی اسلامی ، شما می توانید در هر کجا و هر مکانی که هستید بدون اتلاف وقت در مکانی مناسب (منزل ، محل کار ،… ) بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای ، از مدل های جدید حجاب اسلامی شامل : چادر ، مقنعه ، شال و روسری حجاب ، مقنعه های اداری ، گیره جات ، ساق و هد و کلاه و …  دیدن کنید و پس از ارزیابی کامل ، بهترین گزینه خود را برای خرید پوشاک ایرانی اسلامی از فروشگاه ما که قریب به  دو سال  افتخار عرضه محصولات در این سایت را دارد ، انتخاب نمایید.

** کلیه محصولات خریداری شده از این سایت  ، تا هفت  روز کاری ، امکان مرجوعی دارد و خریداران گرامی میتوانند در صورت عدم رضایت از محصول دریافتی ، آنرا برگشت  داده و مبالغ پرداختی خود را دریافت نمایند.

**  در این سایت امکان پرداخت هزینه در محل (هنگام تحویل سفارش)وجود دارد.

**  در صورت عدم تمایل به خرید اینترنتی ، میتوانید بصورت پیامکی و تلفنی سفارش خود را انجام دهید.